Повернутись

Кондитерська

Ласкаво просимо у світ Какао! Це давній, суперечливий, але, мабуть, найуспішніший харчовий продукт в історії людської цивілізації!
Кондитерська "O'Cacao!" – це гімн чудовому продукту какао, це територія любові до шоколаду, це ода всім вічним солодким цінностям!

У старій частині міста розташувався наш заклад – мрія ласунів та обитель усіляких смаколиків – кондитерська “O'Cacao!”. Девіз нашої кондитерської: "Якість у всьому". Гордість “O'Cacao!” – 12-метрова кондитерська вітрина, на якій щодня представлена ??найсвіжіша ароматна випічка, ніжне печиво, авторські та класичні торти, тістечка, тарталетки, марципанові фігурки, шоколадні подарунки на будь-який смак – і все це ручної роботи найкращих кондитерів.

Наші кондитери-дизайнери готові втілити навіть найамбітніше замовлення, будь то торти у вигляді улюблених іграшок або багаторівневий торт зі спадаючим шлейфом ніжних солодких квітів. Фантазуйте, тут вас зрозуміють.

В “O'Cacao!” завжди неймовірно смачні крафтові чаї з журавлинний, калинови, обліпихи . Наші бармени завжди готові здивувати новими смаками та ароматами фруктових та легких алкогольних коктейлів  та безалкогольних напоїв.

Враховуючи, що багато відвідувачів перш ніж приступити до солодкого, хотіли б трохи перекусити, ми ввели в меню сніданки, легкі ланчі, млинці з різноманітними начинками, овочеві та теплі салати, страви на пару. Не забули ми і про наших маленьких відвідувачів – спеціально для них у нас розроблено дитяче меню.
 

Сонячна атмосфера "O'Cacao!" залишить у Вас тільки найсолодші спогади від зустрічі з коханими та близькими людьми.
 


Подарункові карти

    • Подарункова карта  250 грн.
    • Подарункова карта  500 грн.
    • Подарункова карта 1000 грн.
Чудовий подарунок друзям, колегам, бізнес-партнерам або батькам - завжди смачно та доречно! 

+38 (095) 23 472 57 m:+38 (061) 22 444 66 Viber: +38 (095) 23 472 57

Запоріжжя, вул. Олександрівська, 29 / вул. Тургенєва, 27.
відчинені з 09:00 до 19:00.

Зворотній зв'язок

Головний сайт

Повернутись